Dolgozzon velünk!

Franciaországi építőipari álláslehetőségek

Gipszkartonszerelő, festő, külső szigetelő, kőműves, tetőszigetelő, hegesztő, vasbeton szerelő, villanyszerelő és még sok más építőipari, ipari és mezőgazdasági szakmákban kínálunk álláslehetőségeket.

Jelentkezzen weboldalunkon, visszahívjuk!

Kollégáink a következő nyelveket beszélik: 🇭🇺,🇺🇸,🇫🇷,🇪🇸

Profi építőipari csapatokat keresünk!

HAHÓ! A lenti gombbal lehet jalentkezni!

Zsaluzó ács? Vasbetonszerelő?

Azonnali kezdéssel munkát ajánlunk!

Építőiparosok ide!

Ne várjon tovább! Jelentkezzen!

Minden építőipari szakmában keresünk kollégákat

Gipszkartonos, kőműves, festő, dryvitos? = azonnali munka kiemelkedő kereseti lehetőséggel

Folyamatos felvétel

Vasbeton szerelő

Vasalást készít

Előregyártott elemeket helyez el

Monolit beton és vasbeton szerkezetet készít

Állványzatot készít és bont

Hagyományos zsaluzatot készít és bont

Aljzatbetont készít

Előregyártott elemeket összeszerel az utasításoknak megfelelően

Falakban utólagos nyílás kiváltását készíti

Bontási, átalakítási, helyreállítási munkákat végez

Hidegburkoló

Kiszámolja az anyagszükségletet

Elvégzi a munkafolyamat előkészítését

Előkészíti a burkolandó felületet

Burkolat alatti aljzatokat készít és javít

Hidegburkolatot készít vízszintes és függőleges felületre

Parketta burkolatot, hajópadlót, lambériát készít

Műanyag- és szőnyegpadló burkolatot készít

Térburkolatot készít

Befejező, javító munkát végez

Burkolatot bont

Külső épületburkoló

Értelmezi az építészeti terveket

Tervek alapján megtervezi a munka technológiai sorrendjét

Kültéri és speciális díszburkolatot készít

Falazott és ragasztott homlokzatburkolatot készít

Meghibásodott burkolatot javít, cserél, bont

Gondoskodik a munkaterület tisztántartásáról és a hulladékok szabályszerű elhelyezéséről

Asztalos

Faipari alapszerkezeteket készít, szerel

Helyszíni szerelést, telepítést végez

Ajtókat és ablakokat készít, beállít

Lépcsőket és korlátokat készít, telepít

Egyéb asztalosipari termékeket gyárt, javít

Épületasztalosipari szerkezeteket elhelyez és rögzít, javít

Épületasztalosipari szerelvényeket, vasalatokat felszerel, beállít

Gipszkarton szerelő

Épületek gipszkarton burkolatainak szerelésével, karbantartásával és javításával foglalkozik, gipsz, cement és hasonló anyagokból díszítő- és védőburkolatokat készít épületek belső és külső felületein.

Egy vagy több burkolati réteget felvisz az épületek falaira és mennyezetére a kész felület elérése érdekében

Feladatai még: díszítő burkolati panelek mérése, kijelölése és felszerelése, díszítőburkolati alakzatok öntése és méretre vágása, gipsz, cement és hasonló anyagokból díszítő- és védőburkolatok készítése épületek külső felületein, szálerősítésű formaelemek készítése és szerelése

Fentiekhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása

Kőműves

Az épület alapjának elkészítése

Falak felhúzása

Falak ellátása ablakok, ajtók, csövek elhelyezésére szolgáló nyílásokkal (balkonok, ajtó- és ablakbeboltozások)

Boltívek és boltozatok falazása, kémények, füstcsövek, födémek, lépcsők, párkányok, belső és külső falak megépítése

Betonáthidalók elhelyezése és befalazása az ablakoknál, ajtóknál és egyéb nyílásoknál

Épületek és épületrészek nedvesség elleni szigetelése

Szerkezetek hagyományos zsaluzatának elkészítése, ellenőrzése, bontása

Javítási munkák

Vakolás

Hegesztő (AWI, TIG, MIG, CO2)

Fémalkatrészek hegesztése gázláng, villamos ív, termit vegyület vagy más eljárások segítségével

Ellenállás-hegesztőgépek kezelése

Forrasztólámpa segítségével ólombélések, csövek, padlók és más, ólomból készült szerelvények készítése és javítása

Fémalkatrészek keményforrasztása

Fémalkatrészek vágása gázláng vagy villamos ív segítségével

Fémalkatrészek kézi forrasztása

A szerelési, égési és forrasztási folyamatok felügyelete az egyes alkatrészek túlhevülésének, illetve az anyag görbülésének, zsugorodásának, torzulásának vagy megnyúlásának elkerülése érdekében

Dryvitos

Falazott, ill. beton külső és belső falak borítása

Falburkolás hang-, tűz-, sugárzás- és áttörésgátlás, valamint a hőszigetelés javítása érdekében szárazvakolattal vagy előtétfallal.Gépészeti vezetékek és szerelvények egyszerű elhelyezése és eltakarása.

Födémek hang- és tűzgátlásának, esetenként sugárzásvédelmének növelése, a mennyezet alatt futó gépészeti vezetékek eltakarása.

Tűzgátlási követelményeknek megfelelő burkolatok kialakítása.

Dryvit rendszerek ismerete, színezés

A munkaterületét tisztán tartja

Az állványzatot ellenőrzi

XXI. századi építmények

Több éves tapasztalat? Jelentkezzen!
Ács, festő, kőműves, zsaluzó? Itt a helye!
Szárazépítész? Mire vár?
Vasbeton szerelő? = Azonnali munka!
Külső épületburkolókat keresünk
Dryvitosoknak azonnali munka!
Vasszerkezeti lakatos? Ne üljon otthon !